Citrus Bloom přírodní deodorant

Květiny a citrusy pro vaše tělo

Přírodní deodorant doTERRA Citrus Bloom obsahuje směs éterických olejů v kombinaci s jedlou sodou, která aktivně chrání před zápachem, zatímco tapioka absorbuje vlhkost a vy zažíváte pocit dlouhotrvající svěžesti. Esenciální oleje z divokých pomerančů a růžových grapefruitů dodávají jasnou citrusovou vůni a levandule, římský heřmánek a magnólie poskytují aroma čerstvě řezaných květinek, které podporují vaši sebedůvěru po celý den.

Katalogové číslo: 60212649 Kategorie: , , , Štítek:

VAŠE CENA: 363 

Dostupnost: Skladem. Odesíláme ihned!

Doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč

V deodorantu obsažená směs olejů Citrus Bloom je dokonalou fúzí esenciálních olejů kombinující svěžest citrusových slupek doplněných o čerstvě řezané květiny. Esenciální oleje z řeckého divokého pomeranče a růžového grapefruitu dodávají Citrus Bloom zářivé a svěží aromatické tóny, které povznášejí a povzbuzují a zároveň pomáhají snižovat pocity napětí. Přidaná levandule, římský heřmánek a magnólie dodává jemnější, sladší nádech, který může pomoci uklidnit a srovnat emoce.

HLAVNÍ VÝHODY

  • Podporuje svěží a zdravou mysl díky obsahu esenciálních olejů
  • Podporuje pozitivní náhled na život a zároveň vytváří pocity klidu
  • Pomáhá snižovat pocity úzkosti a napětí
  • Neobsahuje jedlou sodu, hliník, parabeny, ftaláty a mastek
  • Tapiokový škrob pomáhá vstřebávat vlhkost v podpaží, budete se tak cítit svěží a v suchu po celý den
  • Hořčík pomáhá neutralizovat zápach

OBSAHUJE TYTO OLEJE

  • Divoký pomeranč je známý svou schopností zvyšovat a povzbuzovat náladu. Stejně jako ostatní citrusové oleje také čistí a osvěžuje.
  • Grapefruit je známý svou povzbuzující vůní. Často se používá v péči o pokožku pro své čisticí vlastnosti.
  • Vůně Lavendule je nezaměnitelná a velmi oblíbená. Jednou z jeho nejvýznamnějších vlastností jsou uklidňující a relaxační účinky. Uklidňuje mysl i pokožku.
  • Římský heřmánek a Magnolie se běžně používají v parfémech. Mají uklidňující účinky a mohou pomoci zmírnit pocity stresu.

NÁVOD K POUŽITÍ

Naneste několika tahy do podpaží. Uchovávejte při pokojové teplotě.

UPOZORNĚNÍ:  Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima, sluchovou a citlivými oblastmi těla. Není určeno k použití před dlouhodobým vystavením UV záření.

Vlastnosti a parametry

Typ výrobku

Velikost balení

Aromatický popis

, ,

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.


Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Citrus Bloom přírodní deodorant“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *