Steady (roll-on)

Dětská směs vyrovnanosti

Perfektní pro každodenní použití. Uzemňující směs Steady má jemnou, příjemnou a lehce ovocnou vůni, která může pomoci uklidnit pocity stresu nebo úzkosti. Hlavními složkami této směsi jsou amyris, jedle balzámová, koriandr, a magnolie v nosném kokosovém frakcionovaném oleji.

VAŠE CENA: 591 

Doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč

Perfektní pro každodenní použití. Uzemňující směs Steady má jemnou, příjemnou a lehce ovocnou vůni, která může pomoci uklidnit pocity stresu nebo úzkosti. Hlavními složkami této směsi jsou amyris, jedle balzámová, koriandr, a magnolie v nosném kokosovém frakcionovaném oleji.

Obsažené jehličnany jsou hřejivé a pomáhají zvládat stres a zmírňují úzkost. Když se cítíte paralyzováni, naneste směs Steady na šíji nebo zápěstí a zhluboka se nadechněte.

HLAVNÍ VÝHODY

 • Navozuje klidnou a vyváženou náladu
 • Podporuje pocity relaxace a klidu

POUŽITÍ

 • Zklidnění pokožky i emocí – naneste několika tahy roll-onem na pulsní body, zápěstí, šíji pro zklidnění, případně na oblast podrážděné pokožky.
 • Podpora při náročných zkouškách – použijte Steady například jako osobní parfém, když potřebujete najít klid během úzkostných stavů nebo nervozitě.
 • Utěšení na konci náročného dne – aplikujte na krk nebo plosky chodidel po dni naplněném událostmi, ztišíte emoce.

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Aromaterapie: Naneste na lávové kameny, šperky určené pro aromaterapii nebo si několikrát přivoňte k lahvičce.
 • Lokální použití na pokožce: Aplikujte na požadovanou oblast. Určeno pro použití pod dohledem dospělých.

steady jako součást Dětská kolekce

Ať už jste ostříleným odborníkem v oboru esenciálních olejů nebo jste novým uživatelem, kolekce dōTERRA Kids, jíž je Steady součástí, je kompletní a připravená sada „esenciálních olejů“ navržena tak, aby Vám umožnila sebevědomě pečovat o zdraví Vašich ratolestí.

Tyto směsi esenciálních olejů jsou speciálně vyvinuté pro rozvoj mysli, těla a emocí dětí a kombinují terapeuticky vyvážené směsi olejů tak, aby poskytovaly všechny výhody esenciálních olejů a zároveň byly šetrné k jemné dětské pokožce.

Sada obsahuje 

 • šest jedinečných 10ml roll-onů: Thinker©, Calmer, Stronger, Rescuer, Steady, Brave
 • šest silikonových uzávěrů s karabinami pro přivěšení na klíče, batoh nebo kamkoliv jinam tak, abyste měli olej vždy po ruce
 • kartičky s instrukcemi
 • pouzdro s karabinou pro praktické přenášení

Vlastnosti a parametry

Hmotnost 40 g
Typ výrobku

Velikost balení

Složení

, , , ,

Emoční označení

Aromatický popis

, ,

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.


Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Steady (roll-on)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *