Smrk černý (Black Spruce)

Olej klidu a energie v jednom

Aromatické použití černého smrku může pomoci podpořit pocit snadného dýchání; vytváří také uklidňující, uzemňující prostředí. Černý smrk můžete používat aromaticky rozptýlením nebo jednoduše otevřením lahvičky a hlubokým nádechem. Aromatické účinky oleje z černého smrku můžete využít i při použití na pokožce, kdy se bude postupně uvolňovat jeho krásná vůně lesa.

Katalogové číslo: 60209856 Kategorie: Štítky: , ,

VAŠE CENA: 717 

Dostupnost: Tento produkt je dostupný skladem u dodavatele, obvykle jej odešleme během 5 dnů

Doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč

Silný dřevěný éterický olej z Černého smrku je destilován z jehličí a větví stromu Picea Mariana. Původně byl používaný domorodými Američany k podpoře zdraví pokožky a jako součást svých duchovních léčebných a očistných postupů.

Díky vysokému obsahu složky bornyl acetátu podporuje relaxaci a klid. Začněte svůj volný den s chladivými a uklidňujícími účinky oleje z Černého smrku a užijte jej buď lokálně na pokožku nebo v difuzéru. Jeho účinky oceníte také po namáhavém cvičení nebo v situaci, kdy vaše tělo potřebuje místní útěchu, vmasírujte olej z Černého smrku do pokožky pomocí nosného oleje a dopřejte si uklidňující a tišící masáž. Rozptylováním oleje z Černého smrku nebo nanášením na zadní část krku v průběhu celého dne vytvoříte harmonii a rovnováhu. Osvěžující vůně éterického oleje z Černého smrku se často používá v aromaterapii k udržení pocitu čistých dýchacích cest a snadného dýchání.

Černý smrk může být velmi prospěšný, když jste chronicky stresovaní a emocionálně vyčerpaní. Pokud trpíte sníženou funkcí nadledvin, hypotyreózou nebo syndromem chronické únavy, může být tento éterický olej pro vás ten pravý. Černý smrk obnovuje energii a síly a přitom je velmi šetrný,

HLAVNÍ VÝHODY

  • Zklidňuje podrážděnou pokožku
  • Poskytuje relaxační a uklidňující emoce
  • Pomáhá snižovat a řídit stres
  • Podporuje pocity uvolněných dýchacích cest a snadného dýchání

EMOČNÍ PŮSOBENÍ

Stejně jako většina dřevin, i černý smrk Zklidňuje a stimuluje současně. Má uklidňující účinek na nervově labilního, hyperaktivního jedince, na druhou stranu povzbudí toho, kdo se cítí letargicky a melancholicky. Svěží, čistá vůně oleje z černého smrku navozuje pocity harmonie a dobré vůle a pomáhá lidem vnímat své skutečné pocity odstraněním emocionálních bloků.

Svěží, uklidňující a regenerující aroma oleje Černého smrku pramení z bohaté skladby monoterpenů obsažených v oleji, což z něj činí ideální olej k použití během meditace a jógy. Chcete-li doma zajistit svěží, relaxační atmosféru, přidejte do difuzéru 3 – 4 kapky.

POUŽITÍ

  • Uvolnění svalů a zklidnění těla – po namáhavém cvičení nebo jiné aktivitě smíchejte jednu až dvě kapky černého smrku s frakcionovaným kokosovým olejem a vmasírujte do pokožky pro uvolnění svalů a celkové zklidnění.
  • Zmírnění stresu – když pracujete v náročných podmínkách, používejte olej z Černého smrku – pomáhá snižovat stres a omezovat jeho dopady.
  • Zmírnění podráždění pokožky – naneste na pokožku a zmírněte menší podráždění.
  • Volné dýchání – vdechujte v průběhu celého dne pro uvolnění dýchacích cest a snadného dýchání.

NÁVOD K POUŽITÍ

  • Aromaterapie: Použijte 3-4 kapky v difuzéru
  • Lokální použití na pokožce: Naneste 1-2 kapky na požadovanou oblast pokožky. Zřeďte nosným olejem, abyste minimalizovala případné podráždění citlivé pokožky.

Vlastnosti a parametry

Hmotnost 28 g
Velikost balení

Anglický název

Latinský název

Aromatický popis

, , ,

Metoda získávání

Část rostliny

,

Hlavní chemické složky

, , ,

Emoční označení

Emoční působení

, ,

Tělesné působení

, , , , , , , , , , ,

Tělesné systémy

Země původu

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.


Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Smrk černý (Black Spruce)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *