Jedle balzámová (Balsam Fir)

Balsam Fir

Osvěžující, čistá a vzdušná vůně éterického oleje z balzámové jedle připomíná vánoční les čerstvě pokrytý napadaným sněhem, který vám křupe pod nohami. Nejen že vás nabije energií, také přispěje ke zdraví vaší pokožky a pleti.

Vůně éterického oleje z balzámové jedle se dobře hodí k dalším zimním vůním – k hřebíčku, borovici douglasce, sibiřské jedli nebo kadidlu.

Katalogové číslo: 60210134-1 Kategorie: Štítky: , ,

VAŠE CENA: 633 

Dostupnost: Poslední kus skladem! Odesíláme ihned!

Doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč

Majestátné balzámová jedle pochází z kanadských lesů a jsou proslulé jako jedny z nejvoňavějších odrůd vánočních stromů. Tyto mohutné stromy produkují éterický olej s nezapomenutelnou zimní vůní.

Jeho hlavní složka je ß-Pinen – chemická složka s čistícími a zklidňujícími účinky při použití na pokožce. Olej z jedle balzámová je tak více než vhodný pro zklidňující masáž.

Věděli jste, že se pryskyřice z balzámové jedle používala k výrobě balzámu na rty a je jedním z nejlepších kloktadel proti bolestem v krku? Léčí se s ní katary a ve formě teplých obkladů pomáhá proti artritidě, ranám a pohmožděninám.

Při rozptylování v difuzéru vytvoříte svěží prostředí obnovující energii a vitalitu. A zároveň si připomenete pohodové okamžiky Vánoc.

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

Esenciální olej z balzámové jedle pochází z Kanady a vyrábí se v souladu s programem Cō-Impact Sourcing®. Olej z balzámové jedle se vyrábí pomocí stejného jedinečného a udržitelného procesu získávání zdrojů jako éterický olej z černého smrku. Tento proces spočívá v kruhové destilaci, která snižuje množství odpadu, vyrábí se při něm elektřinu a pomáhá snížit emise skleníkových plynů o 60% ve srovnání s konvenčními procesy výroby.

HLAVNÍ VÝHODY

 • Čistí a zklidňuje pokožku
 • Oživuje a energizuje

POUŽITÍ

 • Péče o pokožku a pleť: Přidejte jednu kapku oleje z balzámového jedle do svého čisticího krému na obličej nebo mýdla, olej osvěží a vyčistí vaši pleť.
 • Osvěžující masáž: smíchejte jednu až dvě kapky oleje z balzámového jedle s frakcionovaným kokosovým olejem pro osvěžení pokožky a povzbudivou vůni během relaxační masáže.
 • Revitalizující koupel: Přidejte dvě až tři kapky oleje z balzámového jedle do teplé solné lázně s epsomskou volí a získejte tak koupel, která dobije energii a zároveň zklidní mysl.
 • Vonné vánoční ozdoby: máte umělý vánoční stromeček? Nakapejte na papírové nebo hliněné ozdoby vždy po jedné kapce oleje z jedle balzámová a váš stromeček bude vonět jako živý.
 • Aromaterapie: přidejte tři až pět kapek oleje z balzámového jedle do svého difuzéru a provoňte svou domácnost, vytvoříte osvěžující, uzemňující atmosféru jako v lese.
 • Čistič domácnosti: Využijte čisticích vlastností jedle balzámové. Několik kapek divokého pomeranče a jedle balzámové smíchejte v rozprašovači s vodou a vytvořte si jeden z nejlépe vonících čističů domácnosti všech dob.

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Aromaterapie: Použijte 3-5 kapek v difuzéru.
 • Vnitřní užití: nepoužívejte tento olej vnitřně.
 • Lokální použití na pokožce: Naneste 1–3 kapky spolu s nosným olejem na pořadovou část těla

Vlastnosti a parametry

Hmotnost 28 g
Velikost balení

Anglický název

Latinský název

Metoda získávání

Část rostliny

,

Země původu

Aromatický popis

, ,

Hlavní chemické složky

,

Tělesné působení

,

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.


Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jedle balzámová (Balsam Fir)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *