Kdy už se stát velkoobchodním zákazníkem? Čtyři situace, kdy rozhodně ano!

Členství u dōTERRA přináší samé výhody a nulové povinnosti. I přes to Vás může odrazovat počáteční nákup startovacího balíčku (když ten také není nezbytně nutný). Mohou však nastat situace, kdy se Vám stát se velkoobchodním zákazníkem může více než vyplatit a neměli byste s členstvím otálet.

1. Víte, že u jednoho či dvou olejů nezůstane

Pokud jste si oleje oblíbili tak jako my, tak už nyní tušíte nebo i víte, že u jednoho či dvou kousků nezůstane. A v takovém případě se Vám nákup po kusech moc nevyplatí a přinejmenším je lepší stát se velkoobchodním zákazníkem a pořizovat oleje za velkoobchodní cenu. Na každém tak ušetříte minimálně 25% z ceny.

Elegantním řešením je samotný startovací (chcete-li registrační) balíček, kdy získáte několik olejů, většinou i s difuzérem, za opravdu atraktivní a velmi výhodnou cenu.

2. Už víte, že difuzér je u Vás doma opravdu potřeba!

Aromaterapie, tedy užívání olejů prostřednictvím vdechování, je nejrozšířenější způsob, jak si užít všechny přínosy esenciálních olejů. A difuzér je nejšetrnější a podle nás také nejpraktičtější způsob, jak aromaterapii provozovat.

Difuzér můžete pořídit buď samostatně, kdy ty kvalitnější stojí řádově tisíc korun, nebo elegantněji, praktičtěji, rovnou jako součást startovacího balíčku, kdy získáte i několik olejů za opravdu výhodné ceny narozdíl od toho, kdybyste každý výrobek kupovali samostatně.

A to nemluvíme o velkoobchodní ceně difuzéru, která je také o 25% nižší než běžná cena pro koncového zákazníka.

A také připomínáme výhody difuzéru:

  • nepálí olej vysokými teplotami jako klasická aroma lampička;
  • je tichý, můžete jej tak mít puštěný i během toho, co spíte, sledujete televizi nebo čtete knihu;
  • je bezpečný a můžete jej s klidnou duší umístit dítěti k posteli a nemusíte se bát otevřeného ohně. Difuzéry se navíc samy vypnou po zvolené době provozu nebo když se vyprázdní.
  • jednoduchý na údržbu, čištění a obsluhu

3. Chcete získat oleje a další produkty dōTERRA zdarma!

Jako velkoobchodní zákazník můžete získat výrobky zdarma celou řadou způsobů, zmiňujeme ČTYŘI nejběžnější z nich:

  • Promovaný olej zdarma při objednávce na 125 bodů učiněné od 1. do 15. dne v měsíci
  • BOGO nabídka – minimálně 2x ročně probíhá akce, kdy při koupi oleje X získáte olej Y a někdy i Z zcela zdarma. Akce většinou probíhá týden a každý den je zveřejněná nová nabídka. BOGO známená „Buy one, get one“, tedy „kup jeden a získej jeden“.
  • Výrobky za nasbírané body – za každý nákup učiněný prostřednictvím LRP objednávky získáváte zpět body na váš účet. Za tyto body můžete nakupovat libovolné výrobky ZDARMA.
  • Výrobky za získané provize – máte pod sebou někoho zaregistrovaného? Z jeho nákupů získáváte provize v EURech, tyto částky můžete použít na úhradu svých objednávek.

4. Chcete se chopit příležitosti a vybudovat si vlastní příjem!

Cílem společnosti dōTERRA je vybudovat rozsáhlou síť prodejců, nadšenců do olejů s osobní zkušeností, kteří je chtějí předávat dál. Podobně jako to má AVON, ORIFLAME a podobné společnosti. Můžete si tak vybudovat svůj vlastní tým z lidí, kteří to mají s oleji podobně jako Vy.

Z nákupů svého týmu získáváte provize v EUR, a to až do sedmé úrovně pod Vámi. Jste-li šikovní, můžete si přijít na slušný obnos. To vše bez povinností či nutnosti dělat pravidelné objednávky či investovat. Ano, zní to až neuvěřitelně, v tom je dōTERRA opravdu výjimečná a vstřícná.

Řekněte sami – čí výrobky se Vám budou nabízet lépe – toho, kdo Vás do prodeje nutí nebo toho, kdo Vám nechává naprostou volnost s vědomím, že za svůj zisk jste zodpovědni Vy sami?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.