Jak zklidnit děti pomocí esenciálních olejů?

Určitě to znáte. Ať už jste uprostřed obchodu s potravinami, v obývacím pokoji nebo vyzvedáváte své dítě ze školy, selhání a vybouchnutí je něco, čeho se každý rodič obává. Někdy je to nedostatkem spánku, jindy tím, že se vaše dítě cítí přetažené a má svůj názor na všechno kolem, v každém případě k selhání a emočním situacím dochází.

Jako rodič máte pravděpodobně několik řešení prověřených časem. Možná stihnete popadnout oblíbenou hračku svého dítěte nebo zkusíte dítě uplatit a nabídnete nějaké bonbóny, které jste hodili do kabelky. Kromě vašich osvědčených metod pro uklidnění vašeho dítěte existuje i další možnost, a tou jsou esenciální oleje. Ty navíc fungují jak na děti, tak i dospělé.

Zajímá vás, jak uklidnit dítě pomocí éterických olejů? Vyzkoušejte jednu nebo obě tyto neuvěřitelné směsi éterických olejů – určené pouze pro děti!

Calmer zklidňující směs

Je ukládání vašeho dítka do postele každodenním zápasem a přemlouváním, na jehož konci jste jako rodič tím poraženým a cítíte se jako po zápase sumo? Zklidňující směs Calmer využívá uklidňující vlastnosti Levandule, Cananga, Buddha Wood a Heřmánku, které podporují pocity relaxace a zároveň omezují příležitostné pocity stresu.

Jak používat doTERRA Calmer?

Před spaním naneste Calmer na hrudník a záď krku vašeho dítěte, abyste podpořili klidný a ničím nerušený spánek.Zkuste aplikovat Calmer na zápěstí dítěte na konci dne, zmírníte jeho starosti a neklid.

Pokud má vaše dítě potíže se uklidnit, před spaním aplikujte Calmer na plosky nohou, pomůžete dítěti se uvolnit a ztišit.

Thinker směs pozornosti a soustředění

Další jedinečnou směsí určenou jen pro děti je směs Thinker. Pomáhá snižovat pocity duševního stresu. Klíčem k odvrácení konfliktu a selhání je často přimět vaše dítě, aby se soustředilo na něco jiného než na své frustrující pocity.

Usměrněním jejich energie jim pomůžete zvládnout emoce. Thinker je navržen tak, aby pomohl vytvořit pocit bdělosti a srozumitelnosti a zároveň pomohl snížit pocity duševního stresu.

Pomáháte-li vašemu dítěti snížit pocity rozptýlení a snižovat duševní stres, budou se moci lépe soustředit na své úkoly. Vytvoříte tak pozitivní prostředí ideální pro kreativitu a tvorbu.

Jak používat doTERRA Thinker?

Naneste Thinker na zápěstí nebo dlaně vašeho dítěte a nechte je hluboce vdechnout příjemné aroma, podpoří tím pocit jasnosti a bdělosti.

Pokud se vaše dítě cítí ve škole nebo během domácích úkolů frustrované, přidejte jim do batohu lahvičku Thinker, aby ji mohli použít k podpoře kreativity a vštípení pocitů jasnosti kdykoliv během dne ať už doma nebo ve škole. Stačí si k lahvičce přivonět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.