Doprava a platba

Možností, jak Vám doručit oblíbené výrobky a jak za ně zaplatit, je spousta. Vybrali jsme ty nejpraktičtější z nich. Pokud by Vám některá z možností chyběla, určitě nás kontaktujte, vymyslíme ideální způsob dopravy nebo platby.

CENY DOPRAVY A PLATBY

Zásilkovna – vyzvednutí na výdejním místě / AlzaBoxNejvýhodnější doručení na adresuČeská pošta – balík do ruky
Při platbě předem
(platební karta, bankovní převod)
Kč 39,-Kč 69,-Kč 99,-
Při platbě dobírkou (při převzetí zboží)Kč 98,-Kč 128,-Kč 148,-

Možnosti dopravy

Zásilkovna – osobní vyzvednutí na pobočce

Levnější než pošta, s více místy, kde můžete zboží vyzvednout. Nedoručí Vám sice balíček až domů či do práce, ale Vy sami víte, co je pro Vás nejvhodnější.

Nejvýhodnější doručení na adresu

Tuto unikátní službu poskytuje Zásilkovna, které Vaši zásilku předáme a ona na základě spolupráce s ostatními kurýrními společnostmi zásilku doručí až k Vám na zvolenou adresu. Je to tedy podobný princip jako Česká pošta, jen mnohem lepší a za lepší ceny.

Česká pošta – balík do ruky

Stará dobrá klasika. Jen se tedy pomodlíme, aby Vám balíček dorazil. Pokud se vyskytnou problémy při doručení, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost

Upozornění ke sledování zásilek
Pro odesílání téměř všech zásilek využíváme jedno depo společnosti Zásilkovna. A to i pro balíčky, které bude doručovat Česká pošta. Po odeslání zásilky Vám zašleme sledovací číslo a odkaz na stránky Zásilkovny, v průběhu doručování budete mít možnost sledovat zásilku i na webu České pošty.

Osobní vyzvednutí v Praze – po dohodě

Není nic lepšího než poznat svého zákazníka osobně. Osobní odběr v Praze je možný, jen se nám, prosím, předem ozvěte a dohodneme detaily.

Možnosti platby

Platba kartou on-line

Můžeme si věřit a platby kartou při objednání se tak obávat nemusíte. Je to pro Vás komfortní způsob, navíc bez poplatků a tak Vám ji rádi nabídneme. Využíváme platební bránu české společnosti ComGate, která nabízí řadu možností pohodlné a bezpečně platby.

Bankovní převod

Využijte možnost poslat částku na náš běžný účet. Konkrétní údaje pro platbu najdete v potvrzovacím emailu k objednávce. Hned po přijetí objednávky na ní začneme pracovat, finálně ji však odešleme až po připsání částky na náš účet. A protože Raiffeisenbank, a.s. (naše banka) umí okamžité platby (ty, které se připisují ihned), může to všechno svištět rychlostí blesku.

Dobírka – platba při převzetí

Pokud se neznáme, je to ideální způsob, jak za balíček zaplatit. Platíte až při doručení, bez rizika a doufání, zda zásilku skutečně pošleme. Za dobírku platíme extra poplatek, proto Vám k poštovnému musíme připočíst něco navíc.